| O mnie

Firma STARt zrodziła się z pasji, chęci pomocy innym i zamiłowania do pracy z drugim człowiekiem. Nazwa mojej firmy nawiązuje do gwiazdy z cytatu, który jest moim życiowym mottem: „Per aspera ad astra” tzn. „Przez trudy do gwiazd”.

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu- studiów licencjackich i magisterskich- kierunek fizjoterapia. Dzięki podjętej pracy po studiach zainteresowałam się dietetyką, co poskutkowało ukończeniem studiów podyplomowych z zakresu Dietetyki i Planowania Żywienia na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu.

Obraz

Moimi pierwszymi klientami, których śmiało mogę nazwać pacjentami - ze względu na ilość chorób i schorzeń, które im towarzyszyły, byli cukrzycy, osoby z nadciśnieniem tętniczym, osoby po poważnych incydentach kardiologicznych, z niewydolnością nerek, dną moczanową…

To moi pierwsi pacjenci nauczyli mnie ogromnej odpowiedzialności, przychodząc do mnie i ufając mi w kwestii najważniejszej: swojego zdrowia. To wtedy zaczęła się mozolna i wielogodzinna praca nad każdą dietą…wtedy też pojawiły się pierwsze sukcesy: gubienie kilogramów, wyrównanie cukrzycy, poprawa wyników badań… i co najważniejsze satysfakcja i radość z tego, że można coś zmienić, uświadomienie sobie, że na START zmian w życiu zawsze jest dobry czas.

STARt jest dla osób zdrowych i chorych, mających prawidłową masę ciała, nadwagę lub otyłość, prawidłowe lub nieprawidłowe wyniki krwi, dla tych, którym trudno zaakceptować pewne niedoskonałości w swojej sylwetce oraz tych, którzy  akceptując siebie chcą dbać o swoje zdrowie i swój wygląd.

W swojej pracy łączę indywidualnie ułożone programy zdrowego i racjonalnego odżywiania  z modelowaniem sylwetki poprzez masaże rozbijające tkankę tłuszczową i zabiegi z zakresu fal radiowych i liposukcji ultradźwiękowej.

Zapraszam i dziękuję za zaufanie!