| Programy wyszczuplające

Program racjonalnego odżywiania się połączony z manualnymi masażami rozbijającymi tkankę tłuszczową o działaniu modelującym i antycellulitowym:

Częstość masaży w cyklu 6-tygodniowym to dwa masaże w tygodniu (czas trwania:40-45 min., ale proszę rezerwować sobie 1h), cena: 80zł.
Opcja ta pozwala na zrzucenie zbędnych kilogramów z najbardziej newralgicznych partii w naszym ciele, wymodelowaniu sylwetki, poprawieniu proporcji, wygładzeniu skóry i zadziałaniu antycellulitowo na skórę.
Program ten obejmuje cykl 4 konsultacji i 12 masaży.


Program racjonalnego odżywiania się połączony z manualnymi masażami rozbijającymi tkankę tłuszczową z zabiegami na ciało:

Obejmuje cykl 4 konsultacji, 6 masaży rozbijających tkankę tłuszczową i 6 zabiegów na ciało w skład których wchodzi peeling całego ciała, nałożenie maski na ciało, a na koniec masaż rozbijający tkankę tłuszczową. Czas trwania: 2h. Cena uzależniona od rodzaju zabiegu:

Dostępne zabiegi na ciało:

  • Zabieg borowinowy o działaniu oczyszczającym i ujędrniającym - cena 170 zł
  • Zabieg kawowy o działaniu wyszczuplającym i antycellulitowym - cena 170 zł
  • Zabieg gorąca czekolada o działaniu wyszczuplającym i antycellulitowym - cena 190 zł
  • Zabieg miodowo-migdałowy o działaniu odżywczym (zalecany po dłuższej ekspozycji na słońcu, przy suchych skórach) - cena 170 zł
  • Zalecany kokosowy (zabieg o działaniu odżywczym) - cena 150 zł

Program racjonalnego odżywiania się połączony z masażami rozbijającymi tkankę tłuszczową i zabiegami z użyciem specjalistycznego sprzętu do liposukcji ultradźwiękowej:

Obejmuje 4 konsultacje, 6 masaży rozbijających tkankę tłuszczową (po jednym w każdym tygodniu diety) oraz 6 zabiegów z liposukcji ultradźwiękowej (częstotliwość- 1 raz w tygodniu).
Liposukcja ultradźwiękowa obejmuje 4 etapy:
  1. Peeling
  2. Zastosowanie podczerwieni bliskiej (IR) - na tym etapie dochodzi do podgrzania tkanek objętych zabiegiem.
  3. Zastosowanie ultradźwięków - dzięki którym dochodzi do wewnątrz-tkankowego masażu i uwolnienia z komórek tłuszczowych wolnych kwasów tłuszczowych i glicerolu.
  4. Wykonanie masażu rozbijającego tkankę tłuszczową, który pobudza ukrwienie i przepływ limfy, który pobudza ukrwienie i przepływ limfy oraz usprawnia przetransportowanie wolnych kwasów tłuszczowych i glicerolu do wątroby.

Czas: 2h 20min. Cena: 270zł